€ 2,000.00

Praca Niemcy od zaraz dla spawaczy MIG, MAG, TIG w rejonie m.in. Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: marzec 11, 2022 03:07

Od zaraz m.in. w firmach przemysłowych z Berlina. Ingolstadt, Augsburga propozycja pracy w Niemczech dla wykwalifikowanych spawaczy MIG, MAG, TIG przy spawaniu różnego typu elementów metalowych.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Stuttgart
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca odbywa się w hali produkcyjnej i jest na pełny etat 5 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym, ok. 160 do 180 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Spawanie metodą MIG / MAG/TIG.

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz / spawacz.
Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz MIG MAG TIG.
Uprawnienia spawalnicze na metodę MIG i MAG lub TIG.
podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto: od 15 do 17 euro (w zależności od kwalifikacji).
Miesięczne wynagrodzenie netto od 2000 do 2400 euro + nadgodziny.
Zakwaterowanie zapewnione, opłacone przez pracodawcę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Spawacz Niemcy”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 87962286cc22410f