€ 2200 - 2300€ brutto

Praca Niemcy od zaraz dla mechanika samochodowego w Strausberg od zaraz blisko granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Strausberg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: luty 16, 2018 00:18
Praca Niemcy od zaraz dla mechanika samochodowego w Strausberg od zaraz blisko granicy - Zdjęcie 1

Od zaraz możliwa legalna praca w Niemczech dla mechanika samochodowego w miejscowości Strausberg (blisko granicy). Oferta adresowana do osób z doświadczeniem.

Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta – działającego na rynku od ponad 25 lat dealera Mazdy i Volvo – poszukujemy pracowników na stanowisko:
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Strausberg, Niemcy

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego,
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

Zakres obowiązków:
-diagnostyka, naprawa i konserwacja samochodów osobowych..

Warunki zatrudnienia:
– niemiecka umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą,
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
– praca od poniedziałku do piątku, pełny etat,
– wynagrodzenie 2200 – 2300 €/ msc brutto,
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
– pracodawca zapewnia narzędzia pracy oraz ubranie robocze.

Wyślij CV na adres mailowy cv@irkl.pl
Osoba do kontaktu: Beata, tel. 536 275 320.

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.
Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

ID ogłoszenia: 1545a83155caf942

Brak tagów