€ 8,50 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka zbieranie zamówień na magazynie Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 7, 2015 01:58

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie z artykułami spożywczymi przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Order picker

Start: od zaraz

Miejsce pracy: Kolonia

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień na paletach. Przygotowywanie towarów do zaopatrzenia sklepów.
  • Zdejmowanie produktów z półek wykonywane jest w systemie słuchawkowym.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna – obowiązkowe jest jednak nauczenie się podstawowym niemieckich komend (załączamy listę w kontakcie bezpośrednim) oraz liczebników niemieckich od 1-1000
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • sprawna obsługa komputera
  • zorganizowanie
  • umiejętność utrzymania ładu w miejscu pracy
  • zdolność do pracy grupowej – ale jednocześnie wymagana jest duża samodzielność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość podjęcia bardzo dobrej pracy bez znajomości języka niemieckiego
  • pracę od zaraz
  • na koszt pracownika zorganizowane miejsce zamieszkania
  • liczne szkolenia
  • niemiecka umowa o pracę

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Zbieranie zamówień na magazynie w Kolonii” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5835599b5abaab65

2 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka zbieranie zamówień na magazynie Kolonia”

  1. Zdecydowanie podejme proponowana prace,stan zdrowia dobry,prosze o kontakt telefoniczny +48 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  2. Jestem zainteresowany pracą od zaraz posiadam 4 letnie doświadczenie w pracy jako magazynier posiadam uprawnienia na wózki widłowe jeśli państwo chcieli by zemna zacząć współprace proszę o kontakt 724278763