€ 1600 euro brutto/mc

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka produkcja rowerów Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 14, 2016 02:54

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy montażu rowerów w fabryce z Frankfurtu nad Menem. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: 1600 euro brutto za miesiąc

Okres trwania umowy: kwiecień – czerwiec 2016

Obowiązki:

  • Prace manualne polegające głównie na montażu komponentów na ramie. Inne zadania zlecone pracownikowi to kontrola jakości oraz przygotowanie do zapakowania roweru w kartony – zbieranie dodatków.

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby ze zdolnościami technicznymi lub doświadczeniem w pracy dla serwisu rowerowego
  • możliwość i chęć podjęcia pracy tymczasowej
  • duże zdolności manualne oraz szybkość
  • odpowiedzialność
  • dokładność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe w terminie od kwietnia do czerwca bieżącego roku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie w całkiem dobrych warunkach – zapewnione jest miejsce w wynajętym przez pracodawcę mieszkaniu, znajdującym się niedaleko pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy na produkcji rowerów, Frankfurt nad Menem. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 94056e5a6a189181

4 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka produkcja rowerów Frankfurt nad Menem”

  1. Emilian1125 na marzec 14, 2016 @ 13:10

    Dobry jestem zainteresowany wysłałem cv .

  2. Emilian1125 na marzec 15, 2016 @ 12:49

    Jestem bardzo tą pracą zainteresowany 513 071 582

  3. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku . Licze na kontakt tel : 737 664 345 lub e mail sagi.gora@wp.pl

  4. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku . Licze na kontakt tel : 737 664 345