€ 650.00

Praca Niemcy od zaraz bez języka opiekunka do dziecka / pomoc domowa Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Finowfurt/ Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Nawet do 12 mies.
  • Opublikowany: maj 15, 2018 04:53

Od zaraz potrzebna opiekunka dziecięca / pomoc domowa do podjęcia pracy w Niemczech niedaleko Berlina. Zatrudnienie bez języka przy opiece nad dzieckiem i sprzątaniu.

Witam,

Szukam opiekunki do dziecka(do rocznej córeczki), a zarazem pomocy domowej.

Obowiązki: sprzątanie domu, pomoc w opiece nad dzieckiem. Wynagrodzenie 650€ plus gwarantujemy zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Szukamy kogoś minimum na 6 miesięcy,.

Miejscowość obok Berlina (Niemcy). Znajomość niemieckiego nie jest wymagana, chociaż miłe widziana.

Zainteresowanych proszę o kontakt: dk.donata@gmail.com

ID ogłoszenia: 4735af5f053cecc5

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez office.finowfurt

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez office.finowfurt »