€ 1250-1600 + mieszkanie

Praca Niemcy na produkcji części samochodowych bez znajomości języka, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 27, 2018 5:54 am

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla Polaków na produkcji części samochodowych w fabryce z Hanoweru. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji w branży automotive

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Wynagrodzenie: 1250-1600 euro netto miesięcznie plus zakwaterowanie lub 1550-1900 euro miesięcznie dla osób które organizują sobie zakwaterowanie samodzielnie

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w fabryce przy produkcji części samochodowych
  • obowiązkiem będzie obróbka i przeprowadzanie kontroli jakości elementów
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem i pakowaniem
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w podobnej pracy
  • preferowane zgłoszenia od par, grup mobilnych
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie

  • zatrudnienie na podstawie umowy polsko-niemieckiej z opcją przejścia na umowę bezpośrednio z niemiecką firmą
  • pełny etat
  • legalne warunki zatrudnienia z drukiem A1, kartą EKUZ i dodatkowym ubezpieczeniem
  • premie na święta i wakacje
  • stałe wsparcie koordynatora niemieckiego
  • płatne dni świąteczne wypadające w robocze
  • dodatek +25% za pracę w nocy i w godzinach nadliczbowych
  • trójzmianowy system pracy
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link: http://bit.do/produkcja-automotive

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/266485/0

ID ogłoszenia: 2155bfc6cb7504c6