€ 1500-2000 euro/mc netto

Praca Niemcy na budowie dla płytkarza wykończenia od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 7, 2015 00:58

Firma budowlana z Dortmundu szuka od zaraz pracowników do układania płytek. Praca Niemcy w budownictwie przy wykończeniach dla osób z doświadczeniem i podstawową znajomością języka urzędowego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: 1500-2000 euro/mc netto

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na układaniu płytek oraz zajmowaniu się innymi drobnymi pracami wykończeniowymi.

Wymagania:
– dokładność, staranność, precyzja
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– prawo jazdy na samochód osobowy jest mile widziane
– od kandydatów oczekujemy doświadczenia na danym stanowisku
– podstawowa znajomość języka niemieckiego jest konieczna
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i ruchowe

Oferujemy:
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– świadczenia socjalne
– zatrudnienie na dłuższy okres
– podniesienie swoich kwalifikacji
– pomagamy podczas szukania zakwaterowania
– legalną pracę na dobrych warunkach od zaraz
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: onfo@digo-personal.de w treści ogłoszenia proszę wpisać: płytkarz poloniusz.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-przy-wykonczeniach-ukladanie-plytek-dortmund/

ID ogłoszenia: 39754ac6b26339a2

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na budowie dla płytkarza wykończenia od zaraz Dortmund”

  1. jestem zainteresowany oferta pracowalem 15 lat zagranica wtym 1 rok w niemobze czeh po niemiecku w stopniu komunikatywnym rozumie mowa podstawowe slowa angielski dobze m plydlankaki ukladam 10 lat oraz wykonuje prace ogolna budowlanka czekam na odpowiedz pozdraw l iam mariusz dominik1512a@interia.pl