€ do ustalenia+napiwki

Praca Niemcy jako kucharz lub kucharka od zaraz w restauracji ze Spreewald k. Cottbus

  • Miasto lub Land: Burg Spreewald (przy granicy z Polska blisko Cottbus i Gubin)
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 29, 2020 05:05

Restauracja z okolic Cottbus poszukuje od zaraz doświadczonych kucharzy lub kucharki do pracy w Niemczech przy przygotowaniu posiłków z karty dań. Znajomość języka niemieckiego wymagana w stopniu komunikatywnym.

Nasza restauracja została urządzona w wiejskim stylu i znajduję się bezpośrednio nad parkiem uzdrowiskowym w samym sercu Burgu (Spreewald). W naszej restauracji „Zur Kräutermühle” serwujemy wiejską kuchnię wzbogaconą o regionalne składniki i świeże zioła. Nasz pensjonat oferuje 41 dwuosobowych pokoi ulokowanych w spokojnej okolicy. Sala bankietowa Kräuterscheune, która pomieści 150 gości, jest najlepszym miejscem na organizację wesela, rodzinne święta oraz inne imprezy okolicznościowe.

Zakres obowiązków:
•Przygotowywanie posiłków z naszej karty dań, zachwycając naszych gości nowościami oraz dbając przy tym o najwyższą jakość potraw
•Przygotowywanie w naszej sali bankietowej bufetów oraz menu na przyjęcia weselne, firmowe oraz wieczory tematyczne
•Praca z młodym ambitnym zespołem składającym się z kucharzy, pomocy kuchennej i praktykantów
•Umiejętność profesjonalnego magazynowania składników oraz dbanie o naszą grządkę z ziołami

Wymagania:
•Zamiłowanie do gastronomii, gotowość do stawienia czoła nowym wyzwaniom, kreatywność i pomysłowość
•Umiejętność komponowania smacznych posiłków korzystając z szerokiej gamy przypraw i ziół dostępnych w naszej restauracji oraz pomysłowość we współtworzeniu naszego menu zarówno w restauracji jak i na przyjęcia bankietowe, tj. wesela lub imprezy firmowe
•Ukończenie szkoły gastronomicznej, doświadczenie w gastronomii oraz w przygotowywaniu potraw wg jadłospisu à-la-carte oraz w kuchni bankietowej
•Prawo jazdy i środek transportu służące w docieraniu do miejsca pracy

Oferujemy:
•Pracę w systemie pięciu dni w tygodniu przez cały rok
•Ponadprzeciętne wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie
•Nowoczesne miejsce pracy z aplikacją Gastromatic z zapisem planu oraz czasu pracy
•Pracę w rodzinnym przedsiębiorstwie z młodym zespołem oraz możliwość wdrożenia w życie restauracji własnych pomysłów i propozycji
•Obcokrajowcom chcącym przeprowadzić się w nasz region chętnie udzielimy wsparcia w zorganizowaniu mieszkania

robert.motzek@kraeutermuehlenhof.de

ID ogłoszenia: 3885fe201cf81b1f