€ 2100 € netto

Praca Niemcy jako kierowca kat. C+E HDS w Hamburgu 3/1 lub 4/1

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: lipiec 24, 2018 04:54

Firma transportowa z Hamburga poszukuje od zaraz kierowców kat. C+E HDS do pracy w Niemczech w systemie 3/1 lub 4/1. Zatrudnienie przy przewozie artykułów budowlanych, rozładunku, załadunku.

Werkservice poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA CE – naczepa z HDS
Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 1700 – 2100 € netto miesięcznie

Zadania na stanowisku:
– kierowanie pojazdem z naczepą z HDS w trasach krajowych po Niemczech,
– przewóz artykułów budowlanych,
– pomoc w załadunkach i rozładunkach za pomocą HDS

Co oferujemy:
– pracę w systemach zjazdowych: 3/1, 4/1 lub stałą – do wyboru,
– zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
– zakwaterowanie w kabinie (auto wyposażone w lodówkę),
– nowowybudowaną, świetnie wyposażoną bazę w Hamburgu,
– możliwość przeszkolenia na HDS, do omówienia na miejscu,
– legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę, bezpośrednio z pracodawcą,
– gwarancję odprowadzania składek,
– możliwość uzyskania świadczeń socjalnych na terenie Niemiec (Kindergeld),
– terminowe wynagrodzenie zależne od wybranego systemu i Steuerklasse, ok. 1700 – 2100 € netto mies.,
– zdalną pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
– prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
– minimum rocznego doświadczenia w transporcie międzynarodowym,
– doświadczenia w kierowaniu naczepą typu plandeka z HDS
– komunikatywnej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny
– zdolności do szybkiego uczenia się

Mile widziane:
– certyfikaty na HDS bądź wózki widłowe
– uprawnienia ADR

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 576 175 001:
w soboty w godz. 10:00 – 16:00,
w dni powszednie w godz. 10:00 – 18:00.
Zapraszam też do kontaktu mailowego. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres kp@werkservice.pl

Więcej ofert na stronie: werkservice.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werkservice, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami, jakie przysługują mi na mocy powyższego rozporządzenia.”

ID ogłoszenia: 4105b52f7c0cd079

Linki sponsorowane