€ od 14,85 €/h bruttto

Praca Niemcy dla par od zaraz pakowanie wafelków bez języka w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: grudzień 8, 2023 02:48

Dla par pakowaczy w Bremen do podjęcia praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu wafelków. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym dla pracowników (odpłatnie na miejscu – 2oo euro od osoby lub 300 od pary).

Stanowisko: Pakowacz wafelków – pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Zarobki: od 14,85 euro brutto na godzinę pracy +premie

Termin: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Szybkie i dokładne pakowanie wafelków zgodnie z wyznaczonymi standardami produkcyjnymi i ilościowymi.
  • Regularna kontrola jakości pakowania, zapewniająca zgodność produktów z normami i gotowość do wysyłki.
  • Uzupełnianie zapasów opakowań i innych materiałów niezbędnych do pakowania wafelków.
  • Zachowanie porządku na linii produkcyjnej w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesu.

Wymagania:

  • Brak wymagania wcześniejszego doświadczenia w pracy w branży spożywczej.
  • Umiejętność efektywnej współpracy z innymi członkami zespołu.
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest obligatoryjna, jednak stanowi dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • Praca dostępna nawet bez znajomości języka niemieckiego (z bezpłatnym zorganizowanym kursem językowym prowadzonym przez lektora).
  • Zakwaterowanie dla pracowników, zorganizowane przez pracodawcę z dodatkową opłatą (200 euro od osoby lub 300 euro od pary).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 14,85 euro brutto za godzinę pracy z rozbudowanym systemem premiowym.
  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-wafelkow-od-zaraz-brema/

ID ogłoszenia: 6126572392ae7574