€ 1900-2700/mc brutto

Praca Niemcy dla par bez znajomości języka na magazynie RTV od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 1, 2019 03:34

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Zatrudnienie w Ulm również bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu palet z towarem do wysyłki/dystrybucji.

Stanowisko: Pracownik magazynu RTV

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Pensja: od 1900 do 2700 euro brutto miesięcznie w zależności od posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie ze sprzętem RTV przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i zabezpieczaniu towarów oraz wysyłaniu do klientów
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie również zajmował się aktualizowaniem informacji w systemie magazynowym, rozładunkiem dostaw, dbaniem o porządek itp.

Oczekiwania:

  • samodzielność, solidność, pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do bezkonfliktowej oraz wydajnej pracy w grupie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych na prośbę przełożonego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy a także znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta Polaka
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 450 euro miesięcznie od pary + media
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony z możliwością przejścia na stałą umowę o pracę
  • stałą umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 4365d92620fbaeba