€ 10 eu + zakwaterowanie

Praca Niemcy dla Lakiernika-Blacharza samochodowego przy naprawie Porsche, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiace
  • Opublikowany: grudzień 12, 2017 04:13

Agencja zatrudnienia dla klienta z Bawarii poszukuje obecnie blacharzy-lakierników samochodowych do podjęcia pracy w Niemczech przy naprawie pojazdów marki Porsche.

Mechanik Samochodowy
Agencja Pracy Tymczasowej InServHR, poszukuje pracowników do warsztatu zajmującego się renowacją i naprawą sportowych samochodów marki Porsche na Bawarii.

GŁÓWNE ZADANIA:
Naprawa i serwis wszystkich modeli Porsche,
Renowacja i naprawa Young- i Oldtimer modeli Porsche
Modyfikacje aut wedle życzeń klientów

WYMAGANIA:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w zawodzie mechanika,
doświadczenie przy pracy z Oldtimerami ,
zaangażowanie.

OFERUJEMY:
legalną pracę,
ubezpieczenie,
zwrot kosztów pierwszego transportu,
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
prowizje od polecenia pracowników.
KONTAKT:
Tel: +48 690 688 866
Tel: +48 577 511 922

ID ogłoszenia: 185a2e7e4b5bf20

1 odpowiedź na “Praca Niemcy dla Lakiernika-Blacharza samochodowego przy naprawie Porsche, Bawaria”

  1. michal1982 na luty 15, 2018 @ 15:24

    Jestem zainteresowany praca od zaraz posiadam bardo duze doswiadczenie w zawodzie
    tel725570202