€ 10,00 €

Praca Niemcy dla kucharza od 1-go lipca 2017 w Kloster Hiddensee

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: kloster Hiddensee
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 18, 2017 02:16

Od 1-go lipca restauracja z Kloster (Wyspa Hiddensee) poszukuje dwóch doświadczonych kucharzy z minimum podstawową znajomością języka. Praca w Niemczech adresowana do osób z odpowiednimi kwalifikacjami.

Poszukujemy osób na stanowisko-:Kucharz na okres sezonu letniego,na pieknie polozonej wyspie HIDDENSEE w Niemczech
Wolnych- 2 miejsca
Oferta Klienta:
praca od 01.07.2017 (w pełnym wymiarze godzin 40 godzintygodniowo),
Umowa o pracę na warunkach niemieckich,
Wynagrodzenie 10,00 Euro /godzine + napiwki,
zakwaterowanie-pomagamy w organizacji
bez posrednikow
Zadania
Wymagania:
Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy kucharza
Samodzielność i dobra organizacja pracy
Dyspozycyjność i zaangażowanie
Wysoka kultura i higiena osobista
Sumienność, obowiązkowość, punktualność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV zezdjęciem na adrese-mail:stralsund2014@wp.pl
lub kontakt telefoniczny:0049015157000758

Prosimy o umieszczenie w CV następującejklauzuli:
-Wyrażamzgodęnaprzetwarzaniemoichdanychosobowychzawartych w przedstawionychprzezemniedokumentachdlapotrzebniezbędnych do realizacjiproceduryrekrutacji ?zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o OchronieDanychOsobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymizmianami)?.

ID ogłoszenia: 608593ce3231f056

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: kruczynski
  • Zarejestrowany od: czerwiec 11, 2017

Inne przedmioty dodane przez kruczynski

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez kruczynski »