€ 10,50 euro brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie kawy od zaraz Köln 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 11, 2017 04:06

Możliwość tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Zatrudnienie 2017 dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia od zaraz Köln.

Stanowisko: Pakowacz
Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Miejscowość: Kolonia, Niemcy
Liczba wakatów: 3

Zakres zadań:

  • praca manualna polegająca na kompletowaniu i pakowaniu zestawów promocyjnych, składających się ze słoika kawy oraz kubka z logotypem

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość, zaangażowanie, zorganizowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w hotelu robotniczym położonym niedaleko miejsca pracy
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz do końca czerwca 2017
  • możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym tygodniu
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: pakowanie_kawy/05/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-kawy-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 5635913af5ceb496

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie kawy od zaraz Köln 2017”

  1. roxen1498 na maj 12, 2017 @ 10:02

    Witam, jestem zainteresowana pracą z moim chłopakiem. Proszę o kontakt pod numer +48 724176598 lub +48 506378277