€ od 9,80/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie kawy od zaraz Hünfeld 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hünfeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 22, 2021 02:52

Firma z Hünfeld poszukuje pakowaczy do pracy w Niemczech 2021. Zatrudnienie bez znajomości języka możliwe od zaraz przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Zakwaterowanie dla kandydatów zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Hünfeld, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,80 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie obsługiwanie urządzeń produkcyjnych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie i pakowanie zestawów, w których skład wchodzi kawa wraz z kubkiem

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • własny samochód oraz prawo jazdy kat. B
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • dyspozycyjność do pracy również w soboty
  • dostępność na okres przynajmniej 10 tygodni

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie
  • zatrudnienie na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą
  • świadczenia socjalne
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 9,80 euro brutto na godzinę
  • opcja pracy w soboty
  • możliwość zatrudnienia dla par
  • miejsce zamieszkania
  • brak zeitkonta
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu
  • pomoc w tłumaczeniach dokumentów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/kawa2021

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/310375/0/

ID ogłoszenia: 5260063002707fd