Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2400-2900 brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie RTV od zaraz dla par, Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 21, 2023 01:52
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie RTV od zaraz dla par, Bremen

Opis

Hurtownia sprzętu RTV z Bremen od zaraz poszukuje komisjonerów lub pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie przy kompletowaniu towarów i przygotowaniu wysyłek na paletach. Zakwaterowanie udostępnia pracodawca – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Pensja: 2400 do 2900 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska:

W ramach pracy jako pomoc na magazynie z elektroniką i sprzętem RTV, oczekuje się wykonywania różnorodnych zadań, które będą przypisywane przez koordynatora. Wśród tych zadań będą m.in.: kompletowanie zamówień, pakowanie towarów, dbanie o porządek na magazynie, wystawianie dokumentów, rozładunek dostaw, układanie produktów na półkach oraz współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

W celu podjęcia pracy na tym stanowisku, wymagane są pewne umiejętności i cechy, takie jak szybkość w przyswajaniu nowych informacji, silne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, umiejętność pracy w zespole, odporność na stres oraz punktualność, dyscyplina i pracowitość. Osoby posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku będą mile widziane.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje szereg korzyści dla swoich pracowników, w tym zakwaterowanie na miejscu dla pary w cenie 450 euro miesięcznie, zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą, ubezpieczenie zdrowotne, dostęp do świadczeń socjalnych, szkolenie pracownicze oraz legalne warunki zatrudnienia. Pracownikom zapewniona będzie również pomoc w formalnościach urzędowych oraz możliwość pobierania zaliczek.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 2426418a0249453b

   

ilość wszystkich wyświetleń: 245, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.