€ 2200/mc brutto

Praca Niemcy bez języka dla par przy pakowaniu przekąsek od zaraz Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 10, 2021 2:09 am
  • Wygasa: 2 dni, 9 godzin

Od zaraz ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Berlina przy pakowaniu solonych przekąsek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek solonych

Zarobki: 2200 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Wakaty: 10

Zakres zadań:

  • praca powtarzalna przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości, obsługa urządzeń i pakowanie przekąsek solonych – krakersów, precli, paluszków itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • możliwość odbycia badań w niemieckim sanepidzie w cenie 25 euro
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, koszt to 250 euro miesięcznie od osoby lub 400 euro od pary
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie, środki ochronne i legalne warunki
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • możliwość pobierania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • bardzo dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de z dopiskiem w tytule: „Pakowanie przekąsek – 09/21 Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-przekasek-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 287613a48c70e767