€ 15/h

Praca Niemcy 2020 przy sprzątaniu mieszkań od zaraz w Essen z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 5, 2020 04:52

Aktualnie poszukujemy osób z podstawową znajomością języka do sprzątania domów i mieszkań w Essen. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek lub sprzątaczy.

Stanowisko: Personel sprzątający

Stawka godzinowa: 15 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miasto: Essen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • oferta pracy fizycznej przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pilnowanie i utrzymywanie porządku – odkurzanie podłóg, wycieranie szaf, mopowanie, sprzątanie kuchni, łazienek, salonów, sypialni

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • chęć wyjazdu na stałe
  • czynne prawo jazdy kat.b
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pełna samodzielność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dokładność
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • odzież roboczą
  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • dobre wynagrodzenie
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.comz dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 3825eb0821c26b05