€ 10,50€/godz.

Praca Niemcy 2019 bez języka od zaraz na magazynie w Ulm i Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart i Ulm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesiecy i dluzej
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2019 05:13

Również bez znajomości języka dostępna od zaraz praca w Niemczech dla Polaków na magazynie. Zatrudnienie 2019 od zaraz w rejonie m.in. Ulm przy kompletowaniu zamówień.

Firma opus HR Stuttgart GmbH & Co. KG z siedziba w Stuttgarcie poszukuje dla swojego klienta w okolicach miasta Stuttgart i Ulm pracownikow magazynu bez znajomosci j. niemieckiego

Wymagania:

– doswiadczenie w pracy na magazynie mile widziane (Pomocnik)
– doswiadczenie przy komisjonowaniu (Komisjoner)
– doswiadczenie na wozkach widlowych, rowniez bocznych(wysoki sklad)
– podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego mile widziana
– znajomosc j. angielsiego mile widziana
– mile widziane parki

Opis stanowiska:

– sortowanie pakietow wedlug numeru zlecenia (Pomocnik)
– Przygotowanie towaru do wysyłki (Pomocnik/Komisjoner)
– komisjonowanie (Komisjoner)
– załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego(Operator wozka widlowego)
– transport i magazynowanie towaru za pomocą wózka widłowego.(Operator wozka widlowego)
– praca 3 zmianowa
– mozliwosc pracy w sobote
– 40 godz./tydzien

Oferujemy:

– umowa o prace na warunkach niemieckich
– pelne ubezpieczenie na terenie Niemiec
– praca dlugoterminowa z mozliwoscia przejecia na stale przez klienta
– badania BHP oraz w razie potrzeby szkolenia na wozli widlowe (niemieckie)
– opieka polskojezycznego koordynatora
– zakwaterowanie
– w razie potrzeby transport do pracy

Wynagrodzenie:
Pomocnik:
– 10€ do 10,45€ brutto/godz.
Komisjoner:
-10,45€ brutto/gdz
Operator wozka widlowego:
– 12€ do 13€
– dodatek za prace w sobote 25% brutto do godzinowki
– dodatek za prace w nocy 25% netto do godzinowki
– zakwaterowanie 150€ do 250€/miesiac

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie CV w j. polskim lub niemieckim na adres mailowy: rekrutacja@opus-hr.de lub kontakt telefoniczny pod numerem: 0049 152 16 88 49 46.
W CV prosimy o dopisanie klausuli o ochronie danych osobowych.
Cieszymy sie na panstwa aplikacje.

ID ogłoszenia: 8485cf79a130edd1