€ 14/h brutto

Praca fizyczna w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej bez języka Köln 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 28, 2020 3:48 am

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej. Zatrudnienie 2020 w Kolonii dla 3 Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy myciu i sprzątaniu samochodów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę profesjonalnych sprzętów oraz chemii

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienność, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz

  • zatrudnienie na pełny etat z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę pięć dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 18:00
  • niemiecką umowę o pracę z opcją przedłużenia
  • pracę od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref.: fiz/a3/01/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-na-myjni-samochodowej-w-kolonii-2020/

ID ogłoszenia: 8145e2f3113a4d9e

1 odpowiedź na “Praca fizyczna w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej bez języka Köln 2020”

  1. Jacek Maciag na Luty 12, 2020 @ 9:45 am

    witam
    zainteresowany jetem praca na tym stanowisku
    kontak telefoniczny 601213350