€ 10 euro brutto/h + dodatki

Pomocnik przy pakowaniu ciastek od zaraz Niemcy praca bez języka Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 23, 2017 20:07

Pilnie poszukujemy osoby do pracy w charakterze pomocnika przy pakowaniu ciastek. Niemcy praca od zaraz w Karlsruhe dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek
Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz
Miasto: Karlsruhe, Niemcy

Zadania:

  • skrupulatne przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów
  • układanie ciastek w odpowiedniej ilości i wkładanie do maszyn pakujących
  • zadania wykonywane będą zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zorganizowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • dobry wzrok
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • zręczność

Zapewniamy:

  • dodatek godzinowy za pracę w nocy w wysokości plus 1,50 euro brutto
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta i pomoc we wszelkich kwestiach na miejscu
  • atrakcyjne pensje wypłacane na czas
  • zamieszkanie płatne w cenie 150 euro miesięcznie plus media
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie ciastek, imię i nazwisko, Karlsruhe”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 44258862df84b861

3 komentarze na “Pomocnik przy pakowaniu ciastek od zaraz Niemcy praca bez języka Karlsruhe”

  1. Witam jestem zainteresowana pracą tel. kontaktowy 500787419 Adamiak Agnieszka

  2. Jestem zainteresowany praca w raz z kolega na 2 lub 3 miesiące numer telefonu 511949521

  3. Jestem zainteresowana tą propozycją pracy. Mój telefon 603033975.

    Grażyna