€ od 10,15 €/h brutto

Pomocnik produkcyjny praca w Niemczech od zaraz, Turyngia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Thüringen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 13, 2020 04:32

Agencja zatrudnienia poszukuje od zaraz pomocników produkcyjnych, zdecydowanych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie na terenie Turyngii przy obsłudze maszyn i kontroli jakości części.

workconcept service GmbH działa z powodzeniem od połowy 2012 r. jako regionalna agencja pośrednictwa pracy w środkowych Niemczech. Dzięki naszej istniejącej sieci klientów jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć pożądane stanowisko pracy.

Dla naszego klienta w miejscowości Berka poszukujemy kandydatów na stanowisko pomocnik produkcji:

Zakres obowiązków:
– Obsługa różnych maszyn
– Kontrola jakości produkowanych części

Wymagania:
– Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
– Prawo jazdy i samochód, aby dotrzeć do miejsca pracy
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1

Oferujemy:
– Wynagrodzenie w wysokości co najmniej 10,15 Euro/h brutto (stawka rosnąca do 12,89 Euro/h brutto) plus dodatki i premie zgodne z taryfikatorem BAP/DGB (premia urlopowa i premia na Święta Bożego Narodzenia)
– Konto czasu pracy (Zeitkonto) jest wypełnione do 100 godzin, a nie jak w innych agencjach pracy do 150 godzin
– Zapewniona jest odzież robocza
– Zatrudnienie na umowę o pracę przez niemiecką agencję pracy tymczasowej na czas nieokreślony
– Kopfgeldjäger – premia za polecenie kolejnego pomocnika 150 Euro [E1 i E2] oraz 300 Euro za wykwalifikowanego pracownika [E3 do E6]
– Opiekę konsultanta polskojęzycznego
– Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o składanie aplikacji na poniższy adres mailowy:

beata.kolanek@workconcept-service.de

Jesteśmy również dostępni telefonicznie pod numerem: +49 3695-85 09 473.

Cieszymy się, że będziesz członkiem naszego zespołu!

ID ogłoszenia: 8025fabc31a651b2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: kolanek.beata
  • Zarejestrowany od: listopad 11, 2020

Inne przedmioty dodane przez kolanek.beata

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez kolanek.beata »