€ 14 euro/h

Pomocnik budowlany praca w Niemczech bez języka na farmach fotowoltaicznych, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria, Maklemburgia - Pomorze
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Umowa o pracę
  • Opublikowany: grudzień 19, 2023 02:31

M.in. w Bawarii od zaraz ciekawa praca w Niemczech na stanowisku pomocnika budowlanego. Zatrudnienie bez znajomości języka przy przygotowaniu konstrukcji stalowych pod farmy fotowoltaiczne.

Firma zajmująca się wysokiej jakości rozwiązaniami elektrowni słonecznych „pod klucz” z możliwością dostarczania najlepszych usług zatrudni pracownika na stanowisko:

Pomocnik budowlany – farmy fotowoltaiczne

Wynagrodzenie: Od 14 euro brutto/h

Miejsce pracy: Projekty w Polsce i zagranicą – Niemcy, Tüpatz, Fuchsstadt

Zadania:
Proste prace budowlane i montażowe takie jak: przygotowanie pod budowę konstrukcji stalowych na której stoją farmy fotowoltaiczne,
Sprzątanie po montażu,
Pomoc przy wylewaniu fundamentów.

Wymagania:
Gotowość do pracy na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych,
Elastyczność – kandydat jest wysyłany na różne projekty, nie można ich wybierać.

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
Zakwaterowanie w dobrze wyposażonych domach na koszt pracodawcy,
Zorganizowane dojazdy na projekty,
Praca w systemie 7/2,
Odzież ochronną (płaszcze przeciwdeszczowe, kalosze i kaski).

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „FARMY” – oddzwonię!

ID ogłoszenia: 681657c244d2ec5c