€ 10 EUR/h

Pomocnik budowlany Niemcy praca od zaraz w budownictwie, Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: wrzesień 4, 2018 01:29

Firma z Heilbronn poszykuje od zaraz pomocników budowlanych do legalnej pracy w Niemczech w budownictwie z podstawową znajomością języka m.in. przy sprzątaniu, recyklingu odpadów, rozładunku materiałów itp.

POMOCNIK NA BUDOWIE/PRACOWNIK FIZYCZNY

Rozpoczęcie pracy: połowa września
Miejsce pracy: ok. Heilbronn (Badenia-Wirtembergia)
Stawka: 10 EUR/h brutto + dodatki wg IGZ (Dodatek za pracę w nadgodzinach wynosi 25%, Dodatek za pracę w niedziele wynosi 50%, Dodatek za pracę w święta wynosi 100%)

Zapewniamy:
• Umowę o pracę opartą na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ.
• Ubezpieczenie, pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny w PL, zwroty podatków.
• Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin.
• Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki.
Zakwaterowanie:
• Zorganizowane przez pracodawcę.
• Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe
• Blisko zakładu pracy max 2km.
• Świadczenia socjalne dla Polaków w DE, m.in. zasiłek rodzinny (Kindergeld), dodatek za „rozłąkę” Doppelte Haushaltsführung.
• Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech.
• Zwrot kosztów za badania lekarskie.
• Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia, organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.
Opis stanowiska:
• Sprzątanie na budowie
• Rozładowanie materiału budowlanego
• Recykling odpadów na budowie
• Stawianie ogrodzeń budowlanych

Wymagania:
• Sprawność fizyczna
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego
• Mile widziany własny samochód
• Mile widziane uprawnienienia na wózki widłowe
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu tel: +48 512 522 523 lub +48 575 440 254
Oraz o składanie aplikacji pod adresem: rekrutacja@eastpower.pl

ID ogłoszenia: 2045b8950d69397f