€ 6.90 euro/godz. NETTO

Pomoc kuchenna dam pracę w Niemczech od zaraz k. Neubrandenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neubrandenburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do połowy sierpnia 2018
  • Opublikowany: czerwiec 5, 2018 03:53

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Neubrandenburg poszukuje od zaraz pomocy kuchennej do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie na kuchni przy obieraniu warzyw, zmywaniu naczyń etc.

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, poszukujemy 2 osób do pracy na campingu w okolicy miasta Neubrandenburg na stanowisku:

POMOC KUCHENNA / PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Miejsce pracy: Niemcy, Camping w okolicach miasta Neubrandenburg

Obowiązki:

Do podstawowych obowiązków osób zatrudnionych na powyższym stanowisku będzie pomoc w pracy na kuchni (obieranie warzyw owoców, zmywanie naczyń, pomoc przy przygotowywaniu posiłków dla gości) oraz prace porządkowe ( sprzątanie pokoi, restauracji oraz toalet).

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego

– doświadczenie w pracy w gastronomii

– aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

– wysoka kultura osobista

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

– wynagrodzenie: 6,90 Euro/godz. netto + napiwki

– praca dla 2 osób w dwóch terminach rozpoczęcia: I – od 15 czerwca do 15 sierpnia, II – od 1 lipca do 15 sierpnia

– czas pracy: około 180 godzin miesięcznie

– bezpłatne zakwaterowanie wraz z wyżywieniem na miejscu pracy

– stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku niemieckim) na adres :

rekrutacja@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując: Pomoc Kuchenna/Pracownik porządkowy – Niemcy, okolice Neubrandenburg

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

ID ogłoszenia: 1055b111b745cd63