€ 2,000.00

Pokojówka praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu pokoi hotelu z Oberstaufen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: kwiecień 26, 2024 01:05

Dla pokojówek lub pokojowych od zaraz w hotelu z Oberstaufen do podjęcia legalna praca w Niemczech przy sprzątaniu pokoi gościnnych oraz innych pomieszczeń. Oczekiwana podstawowa znajomość języka.

miejsce pracy: Oberstaufen

4 gwiazdkowy hotel

Główne zadania:

sprzatanie pokoi i pomieszczen hotelowych

Wymagania:
doświadczenie
Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
1800 – 2000 Euro brutto miesięcznie
darmowe zakwaterowanie i wyżywnienie w pokoju hotelowym

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy:

office@eastgaterecruitment.com

w temacie wiadomości prosimy umieścić: Pokojówka Pokojowy Niemcy

ID ogłoszenia: 83865ba1d74d6064