€ 6.90 EUR/godz netto

Pokojówka oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu hotelu k. Oberstdorfu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: okolice Oberstdorfu
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: od zaraz do końca października lub dłużej
  • Opublikowany: wrzesień 10, 2019 03:28

Hotel z rejonu Oberstdorfu poszukuje obecnie pokojówek do podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi gościnnych. Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest wymagana na tym stanowisku.

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela dużego hotelu położonego w Bawarii okolicach miasta Oberstdorf, poszukujemy 4 osób do pracy na stanowisku:

POKOJÓWKA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Oberstdorfu

Obowiązki:

– utrzymanie porządku i czystości w pokojach hotelowych oraz miejsc ogólnodostępnych zgodnie z obowiązującymi standardami

– zmiana pościeli oraz ręczników

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem porządku

– podstawowa znajomość języka niemieckiego

– sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

– wysoka kultura osobista

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

– wynagrodzenie: 6,90 EUR netto/godz.

– praca od zaraz na dłuższy okres

– czas pracy: około 172 godziny miesięcznie (praca jednozmianowa)

– bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

– bezpłatne wyżywienie

– stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku niemieckim, ze zdjęciem) na adres:

rekrutacja@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując: Pokojówka – Niemcy, Oberstdorf

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

ID ogłoszenia: 9565d7623bc1945b