€ 1,060.00

Pokojówka do pracy w Niemczech Chemnitz z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: chemnitz
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: sierpień 12, 2015 23:38

Firma sprzątająca z Chemnitz zatrudni pokojówki do pracy w Niemczech przy sprzątaniu i utrzymaniu czystości w hotelach. Podstawowa znajomość języka niemieckiego wymagana, doświadczenie mile widziane.

Renomowana firma z branży usług utrzymania czystości poszukuje do pracy w hotelach w Niemczech pracowników na stanowisko:

Pokojowa / Pokojowy.

Miejsce pracy: Niemcy wschodnie.

Zakres obowiązków:

– dbanie o czystość w pokojach hotelowych (zmiana pościeli, mycie łazienki, odkurzanie wykładzin, ścieranie kurzu itp.)
– praca w systemie 8-godzinnym.

Oczekiwania:

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– gotowość do wyjazdu na min. 6 miesięcy
– dyspozycyjność
– sumienność i dokładność.

Oferujemy:

– umowa o pracę na warunkach niemieckich
– wynagrodzenie 1060 Euro miesięcznie netto
– bezpłatny dojazd do Niemiec i powrót do Polski
– zakwaterowania i wyżywienia 145 euro miesięcznie (płatność po stronie pracownika)
– 2-tygodniowe szkolenie w hotelu w Warszawie przed wyjazdem.

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@grupaever.com.pl w tytule wpisując „Pokojowa Niemcy”. Telefon kontaktowy: 22/329-25-06 lub 22/329-25-05.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”.

ID ogłoszenia: 96955cc8acdee698

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: EverGr
  • Zarejestrowany od: październik 31, 2014

Inne przedmioty dodane przez EverGr

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez EverGr »