€ 1050 Netto + bezpł. zakwaterowanie

Pokojówka dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu w hotelu 4* z Kühlungsborn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kühlungsborn
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: listopad 2, 2016 06:57

Luksusowy, czterogwiazdkowy hotel z Kühlungsborn poszukuje pokojówek gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi gościnnych. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

4*, luksusowy hotel znajdujący się w małym miasteczku przy PLAŻY w Niemczech, szuka nowych pracowników na dział Housekeeping. Bardzo mile widziane są Damy ! Do dyspozycji mamy 4 pokoje HOTELOWE (SGL/DBL) z wyposażeniem: WC, WIFI, LODÓWKĄ i TELEWIZOREM – ZA DARMO. Dla osób przyjeżdżających samochodem do dyspozycji jest PARKING hotelowy (Obiekt 24h monitorowany oraz zabezpieczony szlabanami). Wynagrodzenie za jeden Miesiąc to 1050 EURO NETTO (Płaca gwarantowana, bez żadnych opłat pośredniczych ! ). Szef hotelu zadbał o to by każdy dostał 3 posiłki (Śniadanie/Obiad/Kolacja).
System pracy jest 40h/7dni (5 dni pracy, 2 dni wolnego).

WYMAGANIA:
– Pracowitość
– Wysoka Kultura osobista
– Podstawowa znajomość języka niemieckiego
– Doświadczenie w zawodzie
– Umiejętność pracy w zespole
– Dobra kondycja i sprawność fizyczna
– Dokładność wykonywania czynności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– Zachowanie czystości w pokojach hotelowych
– Uzupełnianie materiałów reklamowych
– Właściwe dobieranie środków czystości
– Uzupełnianie artykułów konsumpcyjnych, eksploatacyjnych według ustalonych standardów
– Informowanie przełożonego o zaistniałej usterce bądź brakach w pokojach

OFERUJEMY:
– Stabilne zatrudnienie na UMOWIE NIEMIECKIEJ
– Niemieckie ubezpieczenie AOK
– Darmowe zakwaterowanie
– 1050 euro netto (1500 euro BRUTTO – w tym koszt ubezpieczenia ) + darmowe zakwaterowanie w pokojach HOTELOWYCH
– Miłą atmosferę
– Pomoc przy załatwieniu spraw urzędowych
– Możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego

Z niecierpliwością czekamy na nowego członka do naszej polskiej ekipy !

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV / Listu Motywacyjnego na adres mailowy:
filipw96@wp.pl

ID ogłoszenia: 3015816ec5b57418

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez europahotelwork

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez europahotelwork »