€ do uzg.

Pakowanie kosmetyków Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz dla pakowaczy w Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 25, 2020 03:16

Firma z Kassel poszukuje pakowaczy od zaraz do ciekawej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu zestawów kosmetyków. Niewymagane doświadczenie zawodowe!

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Kassel, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się składaniem kartonów, naklejaniem etykiet na produkty i kompletowaniem oraz zamykaniem pudełek

Oczekiwania:

  • zwinność, energiczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie własne auto
  • zdolność do pracy w grupie
  • przykładanie się do obowiązków
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelność, niezawodność
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • wsparcie w znalezieniu kwatery do wynajęcia
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na stanowisku
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę na pełny etat
  • sprawdzonego pracodawcę w Niemczech

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/kosmetyki-kassel

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Kompletowanie-zestaww-kosmetykw/38635/

ID ogłoszenia: 9705f692513e5930