€ od 10,45/h brutto

Pakowanie czekolady bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz 2022 Kirchheim unter Teck

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kirchheim unter Teck
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 25, 2022 02:17

Od zaraz w fabryce czekolady z Kirchheim unter Teck legalna praca w Niemczech przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej. Oferta 2022 bez znajomości języka niemieckiego! Zakwaterowanie zapewnione będzie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz czekolady

Liczba miejsc do obsadzenia: 40

Miasto: Kirchheim/Teck – Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 10,45/h +25% dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz na noce i 50% za pracę w niedziele

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, sortowanie oraz pakowanie wyrobów i przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracowitość
  • dużą zaletą będzie własne auto

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • pracę w dużym zakładzie
  • świadczenia socjalne
  • miejsce zamieszkania
  • dobre wynagrodzenie
  • wsparcie przy tłumaczeniach i przygotowaniu niezbędnych dokumentów
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/czekolada-pakowanie2022

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/316287/0/

ID ogłoszenia: 6816238ff91e7e24