€ od 15,00 €/h brutto

Pakowanie czekoladek od zaraz praca Niemcy bez języka dla par w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: luty 23, 2024 03:50

Dla par pakowaczy w firmie z Drezna możliwa od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu czekoladek. Ogłoszenie 2024 bez znajomości języka z mieszkaniem dla pracowników dostępnym za opłatą.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Wakaty: 6

Wynagrodzenie: 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

Poszukujemy osoby do pełnienia roli nadzoru nad procesem pakowania, wykorzystując maszyny do umieszczania słodkich przysmaków, takich jak czekoladki czy praliny, w opakowaniach foliowych lub torbach. Kandydat będzie odpowiedzialny za ścisłe monitorowanie jakości produktów na różnych etapach produkcji, dbając o wagę, jakość oraz estetykę. Dodatkowo, zadania obejmują ręczne pakowanie słodyczy do pudełek lub wkładek plastikowych, a także aplikację etykiet na opakowania zawierające wymienione słodycze.

Oczekiwania:

W naszym zakładzie poszukujemy kandydatów, którzy doskonale radzą sobie w dynamicznych sytuacjach, charakteryzujących się potrzebą szybkich decyzji i wysokiej efektywności. Doświadczenie w branży spożywczej to zdecydowany plus, jednak nie jest konieczne. Kluczowe jest gotowość kandydata do natychmiastowego podjęcia pracy. Kładziemy duży nacisk na motywację i chęć rozwoju. Oczekujemy umiejętności efektywnej współpracy w zespole, sumienności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki. Znajomość języka obcego może być dodatkowym atutem, choć nie jest wymagana.

Zapewniamy:

Nasi nowi pracownicy uczestniczyć będą w kompleksowym szkoleniu na etapie rozpoczęcia zatrudnienia, pracując jednocześnie w elastycznym systemie zmianowym. Po zakończeniu okresu próbnego istnieje możliwość przedłużenia umowy o pracę, co gwarantuje stabilność zatrudnienia. Dodatkowo, oferujemy ubezpieczenie zdrowotne oraz wsparcie ze strony polskojęzycznego rezydenta, co znacząco ułatwia adaptację i rozwiązywanie ewentualnych problemów komunikacyjnych. Jako dodatkowy komfort proponujemy zakwaterowanie na terenie zakładu, dostępne zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla par, co pozwala na obniżenie kosztów życia i zapewnia komfortowe warunki mieszkaniowe.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praliny Drezno 02/24″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-czekoladek-drezno-2024/

ID ogłoszenia: 56665d7df2d7b637