€ od 10,50/h

Pakowanie ciastek oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka, Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 18, 2022 2:32 am

Dla pakowaczy w Norymberdze możliwa od zaraz ciekawa praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie 2022 również bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz pierników

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Zarobki: 10,45/h

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na produkcji u znanego producenta pierników
  • do zadań należeć będzie pakowanie, komisjonowanie i magazynowanie

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji lub w magazynie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • zatrudnienie w poważnej firmie
  • wsparcie na miejscu przy dopełnianiu formalności i uzyskaniu świadczeń na dzieci
  • możliwość pobierania zaliczek
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • bezpłatne zamieszkanie w pokojach 2 osobowych
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dostęp do pakietu socjalnego
  • możliwe dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • płatne dni świąteczne oraz wolne od pracy
  • premie na święta i wakacje
  • stałe wsparcie koordynatora
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • + 48 77 446 24 00
  • + 48 32 712 39 90

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-do-pakownia-piernikow-niemcy,oferta,8829248

ID ogłoszenia: 589622fb9b835b2f