€ do ustalenia

Opiekunka osób starszych praca Niemcy od zaraz Berlin i innne miasta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: czerwiec 11, 2021 01:34

M.in. na terenie Berlina propozycja pracy w Niemczech od zaraz dla doświadczonych opiekunów lub opiekunek osób starszych. Zlecenie przy opiece nad seniorami w miejscu ich zamieszkania.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Praca na niemieckich warunkach

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: różne miasta na terenie Nordrhein-Westfalen (Nadrenia Północna-Westfalia, zachodnie Niemiecy), jak np. Dortmund, Duisburg, Köln, Münster, Menden, Hamm, Haan itd.
Praca jest w niemieckiej agencji usług pielęgniarsko-opiekuńczych 24h. Praca polega na kompleksowej opiece nad osobą podopieczną w ich rodzinnych domach. Opiekunka/ Opiekun nie wykonuje żadnych czynności medycznych. Opiekunka/Opiekun mieszka w domu osoby, którą się opiekuje. Zakres czynności jest dostosowany do potrzeb osoby podopiecznej i funkcjonowania domu.
Praca jest systemie zmianowym co 2-3 miesiące, albo w innym systemie dogodnym dla opiekunki (krótszym/ dłuższym)

Główne zadania:
Pomoc we wszystkich czynnościach higienicznych, we wstawaniu i położeniu się do łóżka oraz w spożywaniu posiłków
Zmiana wkładek dla dorosłych lub pieluchomajtek
Pomoc w prowadzeniu domu jak: gotowanie i utrzymanie porządku i w czystości pomieszczeń codziennego użytku, robienie zakupów, kupowanie leków w aptece
Towarzyszenie w codzienności jak: pomoc w poruszaniu się po mieszkaniu i w trakcie wyjść z domu (spacery, zakupy), towarzyszenie w wizytach lekarskich itp.
Kontakt w języku niemieckim z pracodawcą (agencją opieki) i z rodziną podopiecznego
Wymagania:
Konieczne minimalne doświadczenie w opiece jako pomoc przy seniorach lub osobach niepełnosprawnych

Konieczne dobre doświadczenie przy sprzątaniu i gotowaniu
Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego do kontaktowania się z podopiecznym, ich rodziną oraz z niemiecką agencją opieki (min. poziom A1)
Gotowość do pracy systemie zmianowym co 2-3 miesiące, albo na dłuższy okres czasu
Otwartość na oczekiwania pracodawcy i podopiecznych oraz punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność
Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ Szkolenia zawodowe i niezbędbe szczepienia
+ 24 dni płatnego urlopu
Zwrot kosztów przewoźnika
Stała pomoc ze strony agencji (pracodawcy)
Zapewniony czas wolny od opieki
Zarobek miesięczny netto: 1600 do 1800 euro, przy opiece osoby leżącej
Zarobek miesięczny netto: 1550 do 1700 euro, przy opiece osoby mobilnej
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu/mieszkaniu domu osoby podopiecznej

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie wiadomości prosimy wpisać “Opiekunka 24 h Niemcy”

ID ogłoszenia: 74560c159fdae234