Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2,070.00

Opiekunka osób starszych oferta pracy w Niemczech od zaraz w Bremen na 2 tyg.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ganderkesee
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 14, 2020 4:03 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opiekunka osób starszych oferta pracy w Niemczech od zaraz w Bremen na 2 tyg.

Opis

Od zaraz na 2 tygodnie potrzebna doświadczona opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie z rejonu Bremen przy opiece nad Panią w wieku 56 lat, która jest po wylewie.

HDOmedical zatrudni Opiekunkę, 27777 Ganderkesee,okolice Bremen
Wynagrodzenie : 2070 euro netto za 2 tyg.
Planowany termin wyjazdu: od 15.08.2020 na 14 dni roboczych
Wymagania: Opiekunka z bardzo dobrym językiem, umiejące czytać i pisać, niepaląca, chętnie pielęgniarka Opis zlecenia: Pani 56-lat, 190 cm, 125 kg, PG 5, po wylewie, ma alergie oraz autoimunologiczną chorobę neurologiczną CIPD, syndrom fischera-millera. Podopieczna z cukrzycą, copd, nietolerancją histaminy, artrozą,ma terapie tlenową. Pani porusza się na wózku elektrycznym, transfer robi sama. Cierpi na nietrzymanie moczu, czasami ma biegunki, ma pieluchy. Pani trzeba towarzyszyć w wycieczkach, nad morze, w spotkaniach towarzyskich i biznesowych. Podopieczna mieszka w dwupokojowym mieszkaniu, opiekunki mają osobne mieszkanie, z internetem, telewizją i telefonem, jest rower. Opiekunka będzie musiała nauczyć się obsługi pena na wypadek podwyższonej histaminy, Das Notfallset besteht aus einem Adrenalin PEN, Kordison und einem Antihistamikum.
Wszystkie wskazówki zostaną opiekunce na miejscu pokazane, a podopieczna bierze za to odpowiedzialność. Praca po 12 h, noc lub dzien, cały czas trzeba być z podopieczną, dużą uwagę trzeba zwracać na to co się gotuje, bo wiele produktów może uczulać podopieczną, listy produktów zostaną na miesjcu przedstawione i wszystko zostanie pokazane, opiekunka przed wyjazdem będzie mogłą porozmawiać z podoopieczą. Zgłoś się już dziś!

Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@hdomedical.pl lub prosimy o kontakt tel.: PL +48 666 900 742PL +48 669 914 984;

     

ID ogłoszenia: 3015f330a4238e14

ilość wszystkich wyświetleń: 53, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.