€ 1,300.00

Opiekunka osób starszych do pani z Mönchengladbach – Niemcy praca od czerwca

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monchengladbach
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: kwiecień 13, 2016 06:11

Od czerwca 2016 poszukiwana doświadczona opiekunka osób starszych. Propozycja pracy w Niemczech przy opiece nad panią z Mönchengladbach w wieku 76 lat.

Firma Centrum Pracy 24 z Gliwic w chwili obecnej prowadzi nabór na stanowisko OPIEKUN/KA seniora do samotnej Pani.

Opis zlecenia:
Pani
• 76 lat
• 45 kg
• 175 cm
• stan psychiczny – zdezorientowna co do czasu i miejsca (osoby rozpoznaje)
• na wózku, musi być transferowana (trochę może pomóc)
• nie trzyma moczu
• z demencją, po udarze
• osteoporoza
• budzi się w nocy

Pani mieszka z mężem w domku jednorodzinnym w centrum dużego miasta. Potrzebne jest prawo jazdy. W domu jest internet. Pan nie wymaga opieki.

Zakres obowiązków:
• Pomoc w codziennych czynnościach
• Spacery
• Higiena ciała
• Ubieranie/rozbieranie
• Sprzątanie
• Gotowanie

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu DOBRYM
• doświadczenie w opiece
• miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
• prawo jazdy
• osoba niepaląca

Oferujemy:
• wynagrodzenie – 1300 EURO NETTO
• Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne w Niemczech
(wszelkich informacji udzielamy telefonicznie)
• zwrot kosztów przejazdu lub zakup biletu
• przelew wynagrodzenia w terminie do każdego 10-go następnego miesiąca

• legalną pracę
• Firma posiada ubezpieczenie OC od nieumyślnego uszkodzenia/zniszczenia rzeczy

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia

TERMIN ROZPOCZĘCIA: 01.06.2016

MIEJSCE PRACY: Mönchengladbach

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Lie/04/2016 na adres: kontakt centrumpracy24.com
Kontakt telefoniczny w godz. 8.00-16.00
Tel. (32) 235-31-72
Kom. 883-502-200 – pani Patrycja Wołczyńska-Łazicka
Kom. 531-725-004 – pani Katarzyna Strzoda

ID ogłoszenia: 257570e7ab00b74b