€ 1,500.00

Opiekunka osób starszych do małżeństwa Niemcy praca w Neuhausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Badenia-Wirtembergia
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 20, 2017 01:49

Poszukiwana opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Neuhausen przy opiece nad małżeństwem. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla kandydatki z doświadczeniem i chęciami do pracy.

Praca dla opiekunki do małżeństwa
Miejsce zlecenia: Neuhausen 73765, Badenia-Wirtembergia
Możliwy start rozpoczęcia: jak najszybciej

Podopieczni mieszkają sami w domu jednnorodzinnym w miejscowości Neuhausen, która ma powyżej 11tys. mieszkańców. Sklepy są do 10min (pieszo) od domu.
Opiekunka ma do dyspozycji swój pokój (łóżko, szafa, stół). Jest dostęp do internetu. Na miejscu jest niemieckojęzyczny koordynator.
Do podopiecznych przychodzi Pflegedienst, ale tylko po to, aby rozdzielić tabletki. W tej samej miejscowości mieszka córka podopiecznych. Czas wolny min. 2h wolnego każdego dnia.

Podopieczna ma 83 lata, 155cm i waży 70kg, jest osłabiona z racji wieku. Jest ograniczona ruchowo i porusza się na wózku. Potrzebuje wsparcia przy przy przechodzeniu z łóżka na wózek. Ma demencję – nie jest agresywna, ale nie poznaje ludzi, zapomina gdzie jest, jaki jest rok. Bierze leki na sen.
Potrzebuje pomocy w myciu, toalecie (nie trzyma moczu), zmienianiu ubrań.

Podopieczny ma 84 lata, 170cm i waży 73kg, cierpi na Parkinsona, porusza się przy rollatorze i na wózku. Samodzielnie wstaje z łóżka, ale potrzebuje pomocy w zmienianiu ubrań. Nie trzyma moczu (nosi pieluchy). Potrzebuje pomocy w myciu i toalecie.

Obowiązki:
– pielęgnacja podopiecznych (pomoc w myciu, toalecie, utrzymaniu higieny osobistej)
– prowadzenie domu (sprzątanie, zakupy, pranie, prasowanie)
– gotowanie i pomoc w jedzeniu

Wymagania:
– doświadczenie w opiece
– chęć do pracy
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– wyjazd na minimum 2 miesiące
– zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (1500€) lub kontrakt, (działlność, Gewerbe (1800€)
– w przypadku umowy zlecenia, pełne składki od średniej krajowej
– opiekę koordynatora na miejscu
– organizację i pokrycie kosztów przejazdu
– dodatkowe ubezpieczenie prywatne
– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr: 517290692, mail: rekrutacja@opieka-melisa.pl

ID ogłoszenia: 109597067b6773ed