€ 2,800.00

Opiekun osób starszych oferta pracy w Niemczech, Münster dla osób z odpowiednim wykształceniem kierunkowym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Münster
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Styczeń 13, 2016 1:21 am

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Niemczech jako opiekun lub opiekunka osób starszych na terenie Münster. Ogłoszenie adresowane jest do osób, które mogą pochwalić się wykształceniem zawodowym (pielęgniarstwo, opiekun medyczny) oraz dobrze znających język niemiecki.

ZAQUENSIS jest od 1999 roku jednym z wiodących dostawców usług HR, zaufanym partnerem firm oraz kandydatów ubiegających się o pracę. Posiadamy 55 punktów centrum obsługi, gdzie naszemu zespołowi, składającemu się z ponad 4500 pracowników, oferujemy trwałość i bezpieczeństwo. Poprzez stabilną sieć, długotrwałe doświadczenie oraz wiążącą metodę pracy gwarantujemy znakomitą szansę na lepsze perspektywy zawodowe.
Oferujemy miejsca pracy w Niemczech. Możesz się z nami kontaktować w języku niemieckim jak i polskim. Szukasz pracy? To jesteś właśnie w odpowiednim miejscu.

Dla naszego niemieckiego klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko:

DYPLOMOWANY OPIEKUN (-ka) OSÓB STARSZYCH
PIELĘGNIARZ (-ka)

MIEJSCE PRACY: Münster (Nordrhein-Westfalen)

Obowiązki:
• zapewnianie pacjentom kompleksowej opieki
• sporządzanie planów opieki oraz stosownej dokumentacji
• pomaganie oraz wspieranie osób starszych w ich codziennych czynnościach

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe (pielęgniarstwo, opiekun medyczny)
• doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku
• dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
• umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas nieokreślony
• atrakcyjne wynagrodzenie (2700 euro brutto+dodatek)
• dodatkowe świadczenia (Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld)
• opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• możliwości rozwoju zawodowego
• możliwość podjęcia stałej współpracy z firmą

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: pracuj@zaquensis.de
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Nr kontaktowy: Kamila Kuitkowska +49 0359 1203 9300
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.zaquensis.de oraz naszego profilu na facebooku Zaquensis Polen.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) .”

ID ogłoszenia: 185695196cbe9cf