€ 1,850.00

Opieka osób starszych dam pracę w Niemczech od zaraz w domu opieki seniora, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 4, 2022 03:07

Poszukiwani opiekunowie oraz opiekunki osób starszych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w domu opieki spokojnej starości w Stuttgarcie. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka.

Oferujemy prace w charakterze opiekuna/opiekunki osob starszych w domach opieki seniora na terenie Niemiec.

Opis stanowiska:
-codzienne zabiegi higieniczno-pielegnacyjne
-wykonywanie polecen lekarskich
-pomoc w podstawowych czynnosciach
-podawanie posilkow
-opieka nad pacjentami

Wymagania:
-komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
-aktualne szczepienia przeciw COVID
-doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
-gotowosc do podjecia pracy na terenie calych Niemiec

Nasza oferta:
-niemiecka umowa o prace
-wynagrodzenie od 1850 Euro Netto
-darmowe zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy
-mozliwosc wyplaty tygodniowych zaliczek
-bonusowe wynagrodzenie za prace w swieta, niedziele oraz nocki
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Telefon:
+49 1578 532 3068
+49 711 933 09 220

stuttgart@socco.de

Socco Stuttgart GmbH – Jobs (socco-stuttgart.de)

#pracawniemczech #pracaniemcy #opieka #domopieki #Pflegeheim #deutschland #niemcy #pflege #arbeit #deutsch #senior #senioren #betreuung #seniorenbetreuung #seniorenheim #niemcy

ID ogłoszenia: 34362206cb2ee300

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Soccostuttgart

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Soccostuttgart »