€ 1300-1500 €/mies.

Opieka nad seniorami od zaraz praca Niemcy dla opiekuna lub opiekunki, NRW

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Nordrhein-Westfalen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: min. 2 miesiące
  • Opublikowany: listopad 12, 2021 01:34

Od zaraz na terenie Nadrenii Północnej-Westfalii do podjęcia praca w Niemczech dla opiekuna lub opiekunki osób starszych. Zlecenie przy opiece nad seniorką, która cierpi na zaburzenia słuchu, pamięci i równowagi.

Poszukujemy opiekuna lub opiekunki dla pacjentki z osłabionym słuchem, pamięcią, zaburzeniami równowagi.

Zadania pracownika:

– opieka nad podopieczną (pielęgnacja i higiena ciała, przebieranie, zmiana bielizny, pomoc we wstawaniu i poruszaniu się, podawanie leków, posiłków)

– wykonywanie podstawowych obowiązków domowych (sprzątanie, pranie, zmiana pościeli, wynoszenie śmieci, robienie zakupów, gotowanie itd.)

Wymagane doświadczenie w opiece nad seniorami oraz podstawowa znajomość języka niemieckiego. Możliwość stałej współpracy.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, ubezpieczenie zdrowotne i składki (Deutsche Rentenversicherung), zwrot kosztów podróży i bezpłatne zakwaterowanie, wsparcie koordynatora i czas wolny.

sekretariat@hbillet.onmicrosoft.com

ID ogłoszenia: 201618ae544c17a5