€ 1,100.00

Operator wózków widłowych – oferta pracy w Niemczech, ok Drezna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12
  • Opublikowany: kwiecień 9, 2017 05:43

Dla firmy z okolic Drezna poszukiwani kandydaci do pracy w Niemczech na stanowisko operatorów wózków widłowych. Konieczne aktualne uprawnienia oraz znajomość języka.

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, dla naszego Klienta poszukujemy

Operatorów wózków widłowych- Niemcy, okolice Drezna

Opis stanowiska:

-prowadzenie wózka widłowego

-umieszczanie towaru na półkach (Hochregal) lub ich zdejmowanie i transportowanie do określonych działów firmy

Wymagania:

– uprawnienia na wózek widłowy Schubmaster

– znajomość języka niemieckiego

– doświadczenie w pracy na ww. wózku widłowym

– umiejętność pracy w zespole

– mile widziane prawo jazdy i własny samochód

– punktualność, odpowiedzialność, motywacja do pracy

Oferujemy:

– zakwaterowanie na koszt pracodawcy

– pracę na długi okres czasu

– wynagrodzenie 1100-1200 euro netto/ miesiąc

– możliwość nadgodzin

– opieka polskiego koordynatora

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres: niemcy@time2work.com.pl

Informacje telefoniczne: 504603489

Prosimy o informację w tytule maila na jaką ofertę Państwo aplikują.

ID ogłoszenia: 53058e4e857a3568

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: MonikaT2W
  • Zarejestrowany od: marzec 22, 2017

Inne przedmioty dodane przez MonikaT2W

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez MonikaT2W »