€ 16,87€ brutto/h +dodatki

Operator wózka widłowego Niemcy praca od zaraz na magazynie w Monachium 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: lipiec-wrzesień 2022
  • Opublikowany: czerwiec 24, 2022 01:06

Od zaraz na terenie Monachium możliwa do podjęcia legalna praca w Niemczech na magazynie w charakterze operatora wózka widłowego. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG – lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej. DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194
Dla naszego Klienta, producenta OEM dla znanej marki samochodowej w Bawarii, poszukujemy Kandydatów do pracy sezonowej na stanowisko:

Operatora wózka widłowego
Miejsce pracy: Monachium (Niemcy)
Termin: lipiec-wrzesień

Zakres obowiązków:
• Operowanie wózkiem widłowym czołowym
• Załadunek i rozładunek dostaw
• Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy

Oferujemy:
• Stawkę godzinową 16,87€ brutto/h + dodatek projektowy 3,13€ brutto/h= 20€ brutto/h
• Dopłata za wyżywienie 28€ netto/dziennie (bez śniadania) lub 21€ netto/dziennie ze śniadaniem
• Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych
• Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• Pracę 2- zmianową (6-14; 14-22)
• Zwrot kosztów przejazdu (dwie strony)
• Wolne weekendy
• Możliwe nadgodziny rozliczane zgodnie z Niemieckimi przepisami

Oczekujemy od Ciebie:
• Chęci do pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym
• Znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowo-komunikatywnym- poziom A2- warunek konieczny
• Uprawnień na wózki widłowe (mile widziane uprawnienia międzynarodowe)

tetiana.forsiuk@dekra.com

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych będzie Dekra Praca Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 9, KRS: 0000415384. Celem przetwarzania danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku, ocena zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest obowiązek prawny, zgoda kandydata, uzasadniony interes Administratora oraz realizacja czynności koniecznych do wykonania przed zawarciem umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym. Kandydatowi przysługuje prawo wycofania zgody na przetwarzanie, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, prawo ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

ID ogłoszenia: 76862b2f7bfea5b7