€ do ustalenia

Operator wózka widłowego-magazynier oferta pracy w Niemczech, Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: sierpień 14, 2020 04:05

Agencja rekrutacyjna dla klienta m.in. z Augsburga poszukuje magazynierów – operatorów wózków widłowych do pracy w Niemczech od zaraz. Oprócz kwalifikacji wymagana jest także znajomość języka niemieckiego.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Obecnie poszukujemy Operatorów wózków widłowych oraz magazynierów

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Niemczech min. Augsburg
Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie.
Umowa o pracę na okres stały
Praca jest na stałe, na pełny etat, od 162 do 180 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Operator wózka:
Załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego.
Transport i magazynowanie towaru za pomocą wózka widłowego.

Magazynier:
Przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking).
Obsługa skanera ręcznego.
Obsługa elektrycznego wózka paletowego.

Wymagania:

Konieczne doświadczenie jako operator wózka widłowego wraz z aktualnymi uprawnieniami (optymalnie uprawnienia ważne w Niemczech).
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie.

Magazynier:
Konieczne jest doświadczenie w magazynie (komisjoner, operator wózka widłowego).
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1300 do 1800 euro.
możliwość wypracowywania nadgodzin
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy office@eastgaterecruitment.com

eastgaterecruitment.com

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 8305f31816babada