€ 13€ brutto + dodatki

Operator wózka widłowego do pracy w Niemczech na magazynie w Nordhorn przy rozładunku-załadunku TIR-ów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Nordhorn
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Umowa na czas nie okreslony
  • Opublikowany: Listopad 19, 2021 2:02 am

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie dla operatora wózka widłowego przy rozładunku – załadunku TIR-ów na magazynie logistycznym w Nordhorn. Możliwość zakwaterowania na miejscu.

Firma Arbeitswelt poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejscowość: Nordhorn/ Możliwość zakwaterowania

Obowiązki:
• Obsługa wózka widłowego bocznego;
• Załadunek i rozładunek tirów;

Oczekiwania:
• Uprawnienia na wózek widłowy;
• Umiejętność pracy zespołowej;
• Dobre podstawy języka niemieckiego;
• Własny transport do pracy;

• Atrakcyjne wynagrodzenie 13€ brutto/h na początek + dodatki;
• Stałą pracę ze wszystkimi ustawowymi i zbiorowymi świadczeniami socjalnymi;
• Niemiecka umowę o pracę na czas nie określony;
• Dodatki urlopowe oraz świąteczne;
• Do 30 dni płatnego urlopu;

Jeżeli ta oferta pracy wzbudziła twoje zainteresowanie, wyślij swoje zgłoszenie na

adres e-mail: g.jablonska@arbeitswelt.eu

zgłoszenie telefoniczne: 0049 178 1195 246

ID ogłoszenia: 99661952baed05ec