€ 14 € NETTO/h

Operator frezarki CNC – praca Niemcy od zaraz, Fischbachau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fischbachau (83730)
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 7, 2023 01:20

Firma z branży przemysłowej działająca w Fischbachau od zaraz poszukuje operatorów frezarek CNC do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie z zakwaterowaniem opłaconym przez pracodawcę.

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 19 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator frezarki CNC

Miejsce pracy: Fischbachau (83730)

Opis stanowiska:

Praca w firmie specjalizującej się obróbką metali, obróbką CNC.
Samodzielna praca na frezarce CNC.
Sterowanie Heidenhain iTNC 530 oraz TNC426.

Co oferujemy?

Wynagrodzenie: 14 € NETTO/h
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
Zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec w wysokości do 100€ po przepracowaniu 168h.
Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
Zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres trwania projektu.
Dopłatę do paliwa.

Czego oczekujemy?

Komunikatywna znajomość j. niemieckiego.
Wymagane doświadczenie jako operator frezarki CNC.
Chęci do pracy.
Dbałość o czystość w miejscu pracy.
Mile widziany samochód na wyjazd.

Kontakt telefoniczny: +48 728 369 326
PRACA OD ZARAZ!

ID ogłoszenia: 21063dcdc338ddc4