€ 12 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie zakładu Drezno dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 25, 2016 05:14

Fabryka z Drezna zatrudni Polaków do sprzątania hali produkcyjnej, magazynu a także części biurowej. Niemcy praca z podstawową znajomością języka jako sprzątaczka – sprzątacz.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Zarobki: 12 euro/h brutto

Opis stanowiska pracy:

  • Praca w firmie produkcyjnej w jej części magazynowej, na hali i biurze. Kompleksowe sprzątanie tak jak: mycie oraz odpowiednie konserwowanie maszyn, mycie podłóg, sprzątanie pomieszczeń socjalnych i toalet, wynoszenie śmieci. Dbanie o czystość w miejscach reprezentacyjnych – na recepcji, poczekalni w salce konferencyjnej i toaletach.

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność ale również zdolność do współpracy jeżeli zajdzie taka potrzeba
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • zaangażowanie, pracowitość, duża dokładność

Zapewniamy:

  • praca na pełny etat
  • umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • odpowiednie materiały do sprzątania – mopy, ścierki, detergenty, odkurzacze, rękawiczki jednorazowe oraz gospodarcze
  • możliwość zatrudnienia na stałe

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: sprzatanie03/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-drezno-sprzataczka-sprzatanie-zakladu-produkcyjnego/

ID ogłoszenia: 57556cdeb7a2054d