€ 14,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie galerii handlowej Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 6, 2018 06:02

Galeria handlowa z Diusburga prowadzi nabór na stanowisko sprzątacza-sprzątaczki. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • sprzątanie wszelkich powierzchni – toalet, części restauracyjnej, biurowej
  • mycie podłóg maszynowe
  • uzupełnianie środków higienicznych, wynoszenie odpadów
  • inne zadania zlecane na prośbę koordynatora

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • wysoka sprawność fizyczna
  • doświadczenie
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze, zapoznanie z pracownikami, niezbędny sprzęt, materiały itp.
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na pełny etat
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • początkowo umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie centrum handlowego, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 9045a9dc1e7ea8e0