€ 13,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji deserów od zaraz fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 6, 2022 00:36

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Berlina na produkcji deserów mrożonych. Niemcy praca 2022 z bezpłatnym zakwaterowaniem również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji deserów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca przy wykładaniu opakowań na linię produkcyjną, przeprowadzanie kontroli jakości, pilnowanie ciągłości, etykietowanie, magazynowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • energiczność, szybkość, solidność
  • samodyscyplina
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • pracowitość
  • możliwość pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • wsparcie na miejscu – pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, przeszkolenie oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • prawo do płatnego urlopu
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w hotelu pracowniczym
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • uniform do pracy w warunkach chłodniczych
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, maj 2022/Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 9306273a91243c95

Linki sponsorowane