€ 10,50-13,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy sprzątaniu kina od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 25, 2019 04:33

Szukamy osób także bez znajomości języka do sprzątania kina w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku sprzątaczki – sprzątacza. Możliwość skorzystania z zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kina

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 10,50 do 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu powierzchni kina – toalet, kawiarni, sal projekcyjnych, korytarzy
  • pracownik będzie zajmował się wymiataniem, odkurzaniem popcornu, myciem podłóg itp.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy również wieczorami
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie na pełny etat
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • na miejscu pracodawca oferuje zakwaterowanie w takcie pierwszych 3 miesięcy próbnych – koszt to 220 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia z CV oraz LM, na adres dostępny poniżej:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-kina-berlin/

ID ogłoszenia: 725db217febbe2d