€ 1780 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 bez języka produkcja lodów od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 5, 2017 00:18

Oferta pracy w Niemczech na produkcji lodów skierowana do osób również bez znajomości języka. Zatrudnienie w Dortmundzie do podjęcia od zaraz, start w maju 2017.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Pensja: 1780 euro brutto miesięcznie
Termin: od maja do końca sierpnia 2017
Miasto: Dortmund, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca na produkcji lodów w nowoczesnej fabryce z Dortmundu, zadania wykonywane będą w hali produkcyjnej w niskich temperaturach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie polew oraz nadzienia a także dostarczanie posypek
  • pracownik odpowiedzialny będzie za kontrolę jakości, obsługę maszyn i pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • na życzenie kierownika zmiany możliwość pracy po godzinach
  • dyspozycyjność od maja do końca sierpnia 2017
  • świetna organizacja czasu pracy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • rzetelność
  • samodzielność
  • bezkonfliktowość
  • optymizm

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie w hotelu robotniczym w cenie 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę czasową
  • legalne zatrudnienie
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku maila prosimy wpisać: „Produkcja lodów i mrożonej – praca tymczasowa, Dortmund″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 681590b83a5c7476